COMMA COLLECTIVE

Łączymy sztukę z rzeczami użytkowymi. Od teraz każdy, kto w naszych pracach odnajduje cząstkę siebie; komu bliskie są idee; czy podoba mu się nasza estetyka, może posiąść fragment myśli za którą stoi Comma Collective.

comma

Comma jest sumą niezliczonej ilości pomysłów i ogromnego niedosytu tworzenia. Jest efektem spotkania naszej trójki, która – na szczęście – doznała olśnienia i postanowiła powołać do życia Comma Collective. Kiedy oświecenie nadeszło, pojawiła się koncepcja aby stworzyć coś wspólnie, dla zdrowia psychicznego i czystej satysfakcji. Z chęci uwolnienia myśli, odreagowania oraz podzielenia się ze światem tym co dla nas ważne.

Dla każdego z nas Comma jest czymś innym, zależnym od naszych doświadczeń oraz potrzeb. Rdzeń jednak pozostaje niezmienny – robić sztukę w świecie pełnym pasji, gdzie na każdym kroku ukryte są znaczenia. Chcemy ucieleśniać bliskie nam idee, mówić głośno co w nas siedzi. Kluczowa jest otwartość na siebie i swoje niedoskonałości. Akceptacja różnych filozofii życiowych i swobody wyrazu. Jest to baza, która sprawia, że Comma jest miejscem pełnym różnorodności, wolności i zrozumienia.

Prowadzimy kolektywny pamiętnik, w którym jest przestrzeń na wszytko co jest znaczące, dla ogółu jak i dla jednostki. Pragniemy aby było nas więcej – głów, perspektyw, rozwiązań i myśli.

Każdy ma coś cennego do przekazania, właśnie tutaj jest na to miejsce i czas. Na przełamywanie lęków, dzielenie się sztuką i słowem, na odkrywanie siebie i innych. Comma to strefa dla ludzi wrażliwych.

Wznieśmy pięść i propagujmy siebie!

Wszystkie prace mają ukryte znaczenia, symbole i artefakty.
Chcemy się dzielić z wami naszą twórczością, żeby nie stała się tylko zamkniętą w ramy, które dostępne są wyłącznie dla wybranych.

Właśnie dlatego łączymy sztukę z rzeczami użytkowymi. Od teraz każdy, kto w naszych pracach odnajduje cząstkę siebie, komu bliskie są idee, czy zwyczajnie podobają mu się; może posiąść na własność cząstkę idei za którą stoi Comma Collective.