BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Myślisz o złośliwych botach, robakach i złych duchach czyhających w sieci?
Jeśli trafiłaś/-eś tutaj – najpewniej chcesz być pewna/-y, że dokonując u nas zakupów możesz czuć się bezpiecznie.
Tak w istocie jest. Nad ochroną i pomyślnością Twoich zakupów czuwa silne ramię, które odpędza i wyklucza niepomyślne siły!

ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM SĄ PEWNE I BEZPIECZNE!

Słyszałaś/-eś kiedyś o protokołach, szyfrach? Brzmią poważnie – bo w istocie takie są.
Dzięki SSL (Secure Socket Layer), protokołom służącym do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanych danych nie musisz się martwić o ochronę tego co w dobie pełnej cyfryzacji jest najcenniejsze!

CERTYFIKATY

Są niczym tarcza dla witryn internetowych a zarazem gwarantem najwyższych standardów ochrony poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną Zabezpieczenia gwarantują, że dane nie zostaną przechwycone przez osoby trzecie.
Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.
Certyfikaty są wydawane przez niezależne i zaufane urzędy – CERTIFICATION AUTHORITIES (CA). Każdy sklep internetowy pragnący szczycić się mianem tego –bezpiecznego– przechodzi procedurę sprawdzającą; rozpatrzona zostaje podpisana i opatrzona certyfikatem – dokładnie takim jak ten, który gwarantuje Ci ochronę zakupów w sklepie Comma!

JESTEŚ BEZPIECZNY

Jesteś naszym gościem, przyjacielem. To dla nas najważniejsze – abyś czuła/uł się bezpieczny – dokładnie tak jak u siebie w domu. Nasz serwis jest odpowiednio zabezpieczony a nasz zespół bez ustanku i bez wytchnienia pracuje abyś mogła/mógł bez obaw czerpać maksimum radości z naszego sklepu dzięki najnowocześniejszym i najpewniejszym rozwiązaniom zapewniającym ochronę!